-9%3 139,44 ₴
2 856,89 ₴
Тример Forte ЕМК-1600S за своїми характеристиками схожий на мотокос, але водночас має вбудований електричний двигун. Може виконувати косіння газонної трави та зріз бур'янів. Є аналогом Forte ЕМК-1600, але водночас має спрощеніші технічні гарактистики й нижчу ціну.
Тример здатний скошувати траву та зрізати бур'яни в саду, парковій зоні, на присадибних ділянках. Потужність вбудованого електричного двигуна становить 1600 Вт, він працює від однофазної електромережі 220 вольтів.
Різальний елемент. Під час косіння трави необхідно використовувати котушку з нейлоновою волосінню, металеве лезо з трьома зубами більше підходить для зрізання бур'янів. Ширина косіння під час використання волосіні становить 420 мм.
Міцна штанга. Основа штанги зроблена зі сталі, вона вирізняється міцністю, але має досить велику вагу. Для транспортування і зберігання тримера штангу можна розібрати.
Компанія Forte веде свою діяльність вже понад 10 років, бренд зареєстрований в Україні, але його виробничі потужності розташовані в Китаї. Компанія випускає сільськогосподарську техніку, бензинові та дизельні електрогенератори, мотопомпи, будівельне обладнання, снігоприбирачі, техніку для побутових потреб та інше обладнання. Залежно від продукції, на неї поширюється офіційна гарантія терміном від 12 до 36 місяців.приясткової техніки, а також почала випуск електротехнічного обладнання. Продукція Кентавр має досить непогану якість і водночас вирізняється бюджетною ціною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |