


8 255 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.07 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Висота | 100 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |