



10 999 ₴
Компресор EnerSol ES-AC350-50-2 - найбільш продуктивна модель в побутовій серії виробника "Basic". Компресор виробляється в Китаї, відрізняється високою якістю збірки і надійністю. Компресор електричний, працює від мережі з напругою 220 Вольт.
Компресор може використовуватися на шиномонтаж, СТО, у приватному гаражі, а так само на будівельних майданчиках. Пристрій може використовуватися при підкачування шин, при бортировке коліс, чищення фільтрів, а так само спільно з фарбопультами і пневматичними інструментами. Оснащується вбудованим електричним двигуном з номінальною потужністю 2200 Вт, здатний забезпечити продуктивність на виході в 350 л/хв.
Посилання на компресори:
| Модель | Тип | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|---|
| EnerSol ES-AC125-30-2OF | Безмасляний | 2 | 0.75 кВт | 125 л/хв | 30 л |
| EnerSol ES-AC240-50-2OF | Безмасляний | 2 | 1.5 кВт | 240 л/хв | 50 л |
| EnerSol ES-AC310-100-2PRO | Олійною | 2 | 2.2 кВт | 311 л/хв | 100 л |
| EnerSol ES-AC350-50-2 | Олійною | 2 | 2.2 кВт | 350 л/хв | 50 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 34.1 кг |
| Продуктивність | 0.35 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |