


55 020,60 ₴
Компресор Airpress HK 425-100 є аналогом поршневого компресора HL 425-100. Різниця між ними — трифазний двигун. Завдяки промисловому електроживленню 380 В, ця модель пристрою працює стабільніше. Цей поршневий компресор модельного ряду Green Series обладнаний ремінним передаванням, двигуном 3 фази та системою охолодження. Ця модель — чудовий варіант для періодичного застосування, зокрема — інструменту з невеликим споживанням повітря.
Компресор Airpress HK 425-100 здійснює стиснення і подавання повітря для проведення продувних, фарбувальних робіт, для спільної роботи з різним інструментом і обладнанням, яке функціонує за пневматичним принципом дії. Цей компресор широко використовують на СТО, виробництвах, шиномонтажах і в будівництві.
Відома компанія-виробник AIRPRESS випускає на ринок пневматичне обладнання з 1962 року. За багато років вся продукція набрала великої популярності за всієї Європи. Основний офіс AIRPRESS розташований у Нідерландах. Також є великі представництва в Італії, Бельгії, Франції, Німеччині й Іспанії. На український ринок компанія імпортувала свій широкий асортимент продукції ТМ AIRPRESS 2013 року.
Мета всесвітньо впізнаваної фірми — задовольняти потреби споживачів, випускаючи пневматичне обладнання з високими стандартами та нормами. Це надійне і сучасне обладнання вищої якості, якому характерні низькі експлуатаційні витрати Компанія AIRPRESS виробляє поршневі та гвинтові компресори, пневматичний інструмент, фарбопульти, системи фільтрації стисненого повітря й осушувачі.
Модельний ряд компресорів Аїрпрес широкий.
Таблиця нижче допоможе вибрати свій варіант компресора.
| Модель компресора |
Обсяг ресивера, л | Споживана потужність, кВт | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| H 215-6 | 6 | 1.1 | 10 |
| HL 360-50 | 58 | 1.8 | 38 |
| HL 310-25 | 24 | 1.5 | 27 |
| HL 375-100 | 100 | 2.2 | 67 |
| HLO 215/25 | 24 | 1.1 | 23 |
У наявності — компресора для різних сфер використання й багатьох виробників
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті та всі різновиди месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Купуючи компресор Airpress HK 425-100, Ви отримуєте надійний прилад, який можна використовувати в різних метою впродовж багатьох років.
Компанія Електромотор має великий асортимент продукції для різних сфер діяльності. Одним з основних напрямів є компресора. На сайті представлена лінійка промислового та побутового обладнання, різних виробників.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airpress |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Вага | 71 кг |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 820 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота струму | 2200 |