




39 487,80 ₴
Компресор Airpress HL 150-24 — модель поршневого типу, може використовуватися для виконання різних побутових і професійних завдань. Компресор належить до класу недорогих пристроїв, комплектується горизонтальним ресивером об'ємом 24 літри. Ця модель має прямий привод. Має велику популярність на українському ринку.
Компресора Airpress HL 155-24 найчастіше компресор використовується на станціях технічного обслуговування, а також у різних ремонтних майстернях, модель дасть вам змогу легко та швидко підкачати колеса в автомобілях і мотоциклах, спортивному інвентарі. Підійде компресор і для очищення різних поверхонь і предметів від бруду та пилу, очищення відбувається під впливом стисненого потоку повітря. Пристрій обладнаний електричним двигуном, його потужність становить 1100 Вт, він працює від однофазної електромережі з напругою 220 вольтів.
Відома компанія-виробник AIRPRESS випускає на ринок пневматичне обладнання з 1962 року. За багато років вся продукція набрала великої популярності за всієї Європи. Основний офіс AIRPRESS розташований у Нідерландах. Також є великі представництва в Італії, Бельгії, Франції, Німеччині й Іспанії. На український ринок компанія імпортувала свій широкий асортимент продукції ТМ AIRPRESS 2013 року.
Мета всесвітньо впізнаваної фірми — задовольняти потреби споживачів, випускаючи пневматичне обладнання з високими стандартами та нормами. Це надійне і сучасне обладнання вищої якості, якому характерні низькі експлуатаційні витрати Компанія AIRPRESS виробляє поршневі та гвинтові компресори, пневматичний інструмент, фарбопульти, системи фільтрації стисненого повітря й осушувачі.
Модельний ряд компресорів Airpress широкий.
Таблиця нижче допоможе вибрати свій варіант компресора.
| Модель компресора |
Обсяг ресивера, л | Споживана потужність, кВт | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| HL 155-24 |
24 | 1.1 | 22 |
| HL 360-50 | 58 | 1.8 | 38 |
| HL 310-25 | 24 | 1.5 | 27 |
| HL 375-100 | 100 | 2.2 | 67 |
| HLO 215/25 | 24 | 1.1 | 23 |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті та всі різновиди месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Ціна рекомендована роздрібна, однакова у всіх інтернет-магазинах!
Ищите промо коды на нашем Youtube канале!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airpress |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 22 кг |
| Продуктивність | 0.155 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 580 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Регулювання тиску | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |