


3 490 ₴
Плиткоріз Zipper ZI-FS115 - компактний верстат побутового класу, використовується для різання плитки. Плиткоріз електричний, має достатню потужність двигуна. Зручна рукоятка в бічній частині корпусу моделі дозволяє переносити плиткоріз навіть в одній руці.
Будь-якому майстрові при виконанні облицювальних робіт доводиться час від часу підганяти плитку під потрібний розмір, для ефективного вирішення даної проблеми краще всього скористатися електричним плиткорізів. Модель може різати плитку без обмеження по довжині, при цьому максимальна товщина заготовки не повинна перевищувати 25 мм. Плиткоріз укомплектований електричним двигуном з номінальною потужністю 500 Вт, він забезпечує швидкість обертання ріжучого диска в 4500 об/хв.
Посилання на плиткорізи та каменерізи Zipper:
| Модель | Тип | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| ZI-STM350C | Каменеріз | 3000 Вт | 680 мм |
| ZI-FS250 | Плиткоріз | 1100 Вт | 900 мм |
| ZI-FS115 | Плиткоріз | 500 Вт | будь-яка |
| ZI-FS200 | Плиткоріз | 800 Вт | 600 мм |
Ми цінуємо кожного нашого покупця. На нашому сайті рекомендовані роздрібні ціни, однак ви завжди можете знайти промо-код на спеціальну знижку. Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі або запитуйте у наших менеджерів.
Ми гарантуємо доставку замовленого Вами товару до порогу Вашого будинку або квартири. Намагаємося доставляти в будь-яке місто України протягом 48 годин з моменту розміщення замовлення на сайті. Доставляємо по Києву власними фірмовими автомобілями.
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 115 мм |
| Максимальна глибина різу | 25 мм |
| Кут різу | 90 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 22.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 360 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |