-21%3 500 ₴
2 765 ₴
Обприскувач Marolex Hobby 12 (11 л) - садова модель побутового класу, має самий місткий бак у всій лінійці. Обприскувач дуже зручний в експлуатації, має невеликі розміри і вагу. Модель виробляється на заводі бренду в Польщі.
Найчастіше обприскувач Marolex Hobby 12 застосовується садівниками при догляді за деревами, але дану модель так само можна застосовувати на полях і городах при внесенні добрив та різних отрутохімікатів на культурні рослини, а так само для очищення різних поверхонь і техніки від бруду і пилу. Обприскувач комплектується досить містким баком - 11 літрів, максимально допустимий тиск всередині бака може становити 4 Бар.
Посилання на обприскувачі:
| Модель | Конструкція | Обсяг бака | Вага |
|---|---|---|---|
| Marolex MOVI 16 л | помпова | 16 л | 4.46 кг |
| Marolex Profession Plus 11 л | помпова | 11 л | 2.6 кг |
| Marolex Profession Plus 5 л | помпова | 5 л | 2.2 кг |
| Marolex Hobby 12 (11 л) | помпова | 11 л | 1.9 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Об'єм бака | 11 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 50 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Продуктивність | 1 літр/хв |
| Загальна вага | 1.9 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Тип насосу | Поршневий |