




19 999,19 ₴
Компресор EnerSol ES-AC310-100-2PRO - молодша модель з серії професійних пристроїв. Компресор поршневий масляною, оснащений двома циліндрами. Модель працює від однофазної електричної мережі, яка має напругу 220 Вольт.
Компресор може використовуватися на виробництві, в різних ремонтних майстерень, у комунальному господарстві, на СТО, а так само в медичних цілях. Пристрій може використовуватися разом з пневматичними інструментами, з фарбопультами при фарбуванні, при очищенні деталей і поверхонь, при накачуванні шин і різних надувних конструкцій. Потужність вбудованого електричного двигуна становить 2200 Вт.
Посилання на компресори:
| Модель | Тип | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|---|
| EnerSol ES-AC190-50-1 | Олійною | 1 | 1.8 кВт | 190 л/хв | 50 л |
| EnerSol ES-AC125-30-2OF | Безмасляний | 2 | 0.75 кВт | 125 л/хв | 30 л |
| EnerSol ES-AC240-50-2OF | Безмасляний | 2 | 1.5 кВт | 240 л/хв | 50 л |
| EnerSol ES-AC310-100-2PRO | Олійною | 2 | 2.2 кВт | 311 л/хв | 100 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 69.4 кг |
| Продуктивність | 0.311 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 12.5 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |