





35 999,17 ₴
Компресор EnerSol ES-AC670-120-3PRO - велика та потужна модель промислового класу, комплектується чотирма колесами невеликого діаметра, за рахунок цього володіє високою мобільністю. Компресор електричний, працює від мережі 380 Вольт (3 фази).
Компресор оснащений електричним двигуном потужністю 5,5 кВт, він здатний забезпечити продуктивність на виході 670 л/хв. Компресор даного класу може використовуватися на виробництві, у великих ремонтних майстерень, на СТО та в будівельній галузі. Компресор можна використовувати самостійно при підкачування шин, гумових виробів і при очищення поверхонь від пилу, так і разом з пневматичними інструментами і фарбопультами.
Посилання на компресори:
| Модель | Тип | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|---|
| EnerSol ES-AC310-100-2PRO | Олійною | 2 | 2.2 кВт | 311 л/хв | 100 л |
| EnerSol ES-AC350-50-2 | Олійною | 2 | 2.2 кВт | 350 л/хв | 50 л |
| EnerSol ES-AC480-100-3PRO | Олійною | 3 | 3.5 кВт | 480 л/хв | 100 л |
| EnerSol ES-AC670-120-3PRO | Олійною | 3 | 5.5 кВт | 670 л/хв | 120 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 176 кг |
| Продуктивність | 0.67 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 12.5 МПа |
| Об'єм ресивера | 120 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |