




25 999,13 ₴
Компресор EnerSol ES-AC480-100-3PRO - потужна і продуктивна модель професійного класу. Компресор має досить компактну пересувну конструкцію. Для роботи пристрою його необхідно підключити до трифазної електричної мережі з напругою 380 Вольт.
Компресор даного типу розрахований на постійну роботу під навантаженнями, він може використовуватися як в побуті, так і в професійної сфері в ремонтних майстернях, на СТО, на виробництві і в будівельній галузі. Максимальний потік повітря, який здатний генерувати компресор складає 480 л/хв. Компресор може використовуватися як самостійно, так і разом з фарбопультами і пневматичними інструментами.
Посилання на компресори:
| Модель | Тип | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|---|
| EnerSol ES-AC240-50-2OF | Безмасляний | 2 | 1.5 кВт | 240 л/хв | 50 л |
| EnerSol ES-AC310-100-2PRO | Олійною | 2 | 2.2 кВт | 311 л/хв | 100 л |
| EnerSol ES-AC350-50-2 | Олійною | 2 | 2.2 кВт | 350 л/хв | 50 л |
| EnerSol ES-AC480-100-3PRO | Олійною | 3 | 3.5 кВт | 480 л/хв | 100 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 88.2 кг |
| Продуктивність | 0.48 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 12.5 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |