
9 798,88 ₴
Компресор Stanley FMXCM0003E — невелика модель, яка призначена виключно для побутової експлуатації. Компресор безоливного типу, обладнаний електричним двигуном із захистом від перегрівання.
Використовуючи компресор, можна підкачати шини транспортних засобів, так само його часто застосовують для забезпечення роботи пневматичних інструментів. Забезпечує досить високу продуктивність 105 л/хв (на вході). Працює від однофазної електромережі 220 вольтів.
| Потужність | 750 Вт |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Обсяг ресивера | 6 л |
| Максимальний тиск | 8 барів |
| Продуктивність на вході | 105 л/хв |
| Привод | прямий |
Тиха робота. Компресор працює досить тихо, рівень шуму під час експлуатації низький.
Горизонтальний ресивер. Обладнується горизонтальним ресивером об'ємом 6 літрів, він зроблений із міцного металевого сплаву.
Всесвітньо відома компанія Stanley Black&Decker Inc. існує понад 150 років. Вона була заснована Фредеріком Стенлі в США. За цей довгий період, компанія представила широкий асортимент різної продукції, яка містить: ручний інструмент, електроінструмент, аксесуари та витратники, спеціальний інструмент і товари для догляду за садом і городом. Продукція під ТМ Stanley має великий попит у всьому світі. Висока якість, надійні комплектуючі та сучасні технології вже заслужили високий попит серед споживачів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Продуктивність | 0.105 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 6 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 17.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |