
11 999 ₴
Компресор Stanley FMXCM0001E — невелика модель, яка розрахована виключно на побутову експлуатацію. Компресор безоливного типу, обладнаний електричним двигуном із захистом від перегрівання.
Використовуючи компресор, можна підкачати шини транспортних засобів, так само його часто застосовують для забезпечення роботи пневматичних інструментів. Забезпечує досить високу продуктивність у 180 л/хв (на вході). Працює від однофазної електромережі 220 вольтів.
| Потужність | 1100 Вт |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Обсяг ресивера | 30 л |
| Максимальний тиск | 10 барів |
| Продуктивність на вході | 180 л/хв |
| Привод | прямий |
Тиха робота. Компресор працює досить тихо, рівень шуму під час експлуатації низький.
Горизонтальний ресивер. Обладнується вертикальним ресивером об'ємом 30 літрів, він зроблений із міцного металевого сплаву. Використання вертикального ресивера зменшило площу необхідного місця для зберігання і транспортування компресора.
Всесвітньо відома компанія Stanley Black&Decker Inc. існує понад 150 років. Вона була заснована Фредеріком Стенлі в США. За цей довгий період, компанія представила широкий асортимент різної продукції, яка містить: ручний інструмент, електроінструмент, аксесуари та витратники, спеціальний інструмент і товари для догляду за садом і городом. Продукція під ТМ Stanley має великий попит у всьому світі. Висока якість, надійні комплектуючі та сучасні технології вже заслужили високий попит серед споживачів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.18 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 30 л |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Вага | 20.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |