




55 998,80 ₴
Компресор Stanley FMXCM0112E — олійна електрична модель із горизонтальним ресивером. Компресор дуже простий в експлуатації та вирізняється низьким рівнем шуму. Модель виготовляється в Китаї.
Компрессор найчастіше використовується в гаражах і невеликих майстернях, з його допомогою можна фарбувати та продувати різні поверхні, підкачувати шин транспортних засобів. Також можливе використання спільно з пневматичними інструментами.
| Потужність | 3000 Вт |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Обсяг ресивера | 200 л |
| Максимальний тиск | 10 барів |
| Продуктивність на вході | 480 л/хв |
| Привод | ремінної |
Ремінний привод. Використання ремінного приводу дає змогу голівці компресора працювати з нижчою частотою, у такий спосіб відбувається збільшення ресурсу її роботи.
Тип — оливний. Олійний компресор є набагато потужнішим проти безоливного аналога. Але до мінусів необхідно віднести потребу заміни оливи.
Зручне транспортування. Для швидкого та зручного транспортування компресора на невеликі відстані, він обладнаний парою коліс і зручною металевою ручкою.
Всесвітньо відома компанія Stanley Black&Decker Inc. існує понад 150 років. Вона була заснована Фредеріком Стенлі в США. За цей довгий період, компанія представила широкий асортимент різної продукції, яка містить: ручний інструмент, електроінструмент, аксесуари та витратники, спеціальний інструмент і товари для догляду за садом і городом. Продукція під ТМ Stanley має великий попит у всьому світі. Висока якість, надійні комплектуючі та сучасні технології вже заслужили високий попит серед споживачів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.48 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 116 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |