
3 689 ₴
Акумулятор Energizer 6ст-68 L+ - від відомого європейського виробника торгової марки Energizer
Представлене обладнання виготовляється спільно з такими відомими брендами, як Varta Bosch, на одних і тих же виробничих потужностях. Велика частина продукції, яку завозять в Україну постачається з чеського заводу. Ознайомитися з усім асортиментом акумуляторних батарей Ви зможете перейшовши за ПОСИЛАННЯМ. Асортиментний ряд включає в себе акумулятори різної ємності,
Акумулятор має хороші відгуки покупців в Україні, в середньому ходить до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 261 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Номінальна напруга | Дванадцять В |
| Ємність | 68 А/ч |
| Тип по виробнику | оригінал |
| Стан електроліту | рідкий |
| Пусковий струм, EN | 550 А |
| Полярність | пряма (+/-) |
| Тип токовиводів (клем) | стандартні клеми |
| Розташування токовиводів | виносні |