
3 809 ₴
Акумулятор Energizer 6ст-70 L+
Представляємо Вашій увазі автомобільні акумулятори європейського виробництва від торгової марки Energizer. Представлене обладнання виготовляється спільно з такими відомими брендами, як Varta Bosch, на одних і тих же виробничих потужностях. Велика частина продукції, яку завозять в Україну постачається з чеського заводу. Ознайомитися з усім асортиментом акумуляторних батарей Ви зможете перейшовши за ПОСИЛАННЯМ. Асортиментний ряд включає в себе акумулятори різної ємності, пускового струму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Номінальна напруга | Дванадцять В |
| Ємність | 70 А/ч |
| Тип по виробнику | оригінал |
| Стан електроліту | рідкий |
| Пусковий струм, EN | 640 А |
| Полярність | пряма (+/-) |
| Тип токовиводів (клем) | стандартні клеми |
| Розташування токовиводів | втоплені |