

3 604 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Номінальна напруга | Дванадцять В |
| Ємність | 70 А/ч |
| Тип по виробнику | оригінал |
| Стан електроліту | рідкий |
| Пусковий струм, EN | 640 А |
| Полярність | зворотна (-/+) |
| Тип токовиводів (клем) | стандартні клеми |
| Розташування токовиводів | втоплені |