



5 435 ₴
Акумулятор VARTA 6СТ 74 Silver Dynamic (E38) - відноситься до топової лінійки пристроїв від німецького виробника, сумісний з сучасними автомобілями з сучасним обладнанням і великим кількість споживачів електроенергії.

У каталозі компанії Електромотор представлений широкий вибір автомобільних акумуляторів за найнижчими цінами, до того ж зробивши замовлення на сайті або за телефоном ви зможете розраховувати на додаткову знижку.
| Акумулятор VARTA 6СТ 85 Silver Dynamic (F18) |
| Акумулятор VARTA 6СТ 63 Silver Dynamic (D15) |
| Акумулятор VARTA 6СТ 100 Silver Dynamic (H3) |
Акумулятор підійде для установки в легковий автомобіль, який оснащений дизельним або бензиновим двигуном, його обсяг не повинен перевищувати 2 літра. За допомогою АКБ здійснюється запуск двигуна, він необхідний і для забезпечення електрикою вбудованих систем транспортного засобу: автомобільних фар, комп'ютерної системи, підігріву скла та опалення, автомагнітоли. Напруга на виході акумулятора становить 12 Вольт, при номінальної ємності в 74 Аг. Запуск двигуна може проводиться з максимальною силою пускового струму в 750 Ампер. Швидкий запуск двигуна може здійснюватися навіть в саму холодну погоду, адже моделі даної серії можуть ефективно функціонувати навіть при температурі до -40 градусів за Цельсієм.




Термін служби акумулятора становить від 5 років, при цьому на нього поширюється офіційна гарантія терміном до 18 місяців. Модель виробляється в Чехії під контролем німецьких фахівців концерну Varta.
Комплект поставки:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 17 кг |
| Пусковий струм | 750 А |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 574402075 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | зворотна (-/+) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | нові |