




10 792,30 ₴
Компресор Airpress HL 325-50 — являє собою компактний пристрій напівпрофесійного типу, який забезпечує якісне стиснення та стабільне подавання повітря під тиском 8 барів. Для якіснішого передавання крутного моменту ця модель компресора обладнана продуктивним однофазним електродвигуном і прямим приводом. Довгий термін експлуатації приладу забезпечує збільшений картер, охолодження і змащування матеріалів, що труться, великим обсягом олії. Також зручний доступ для перевірки олії дає змогу запобігти його недостатню та можливим перегріванням. Модель приладу виготовлена у Нідерландах та відповідає високій якості збирання.
Компресор Airpress HL 325-50 призначений для використання в напівпрофесійних цілях і для виконання завдань, які вимагають якісного подавання стисненого повітря. Найчастіше компресор застосовують для підкачування коліс різного транспорту, фарбувальних робіт, наповненні повітрям безлічі виробів, продування різних деталей і поверхонь.
Відома компанія-виробник AIRPRESS випускає на ринок пневматичне обладнання з 1962 року. За багато років вся продукція набрала великої популярності за всієї Європи. Основний офіс AIRPRESS розташований у Нідерландах. Також є великі представництва в Італії, Бельгії, Франції, Німеччині й Іспанії. На український ринок компанія імпортувала свій широкий асортимент продукції ТМ AIRPRESS 2013 року.
Мета всесвітньо впізнаваної фірми — задовольняти потреби споживачів, випускаючи пневматичне обладнання з високими стандартами та нормами. Це надійне і сучасне обладнання найвищої якості, якому характерні низькі експлуатаційні витрати Компанія AIRPRESS виробляє поршневі та гвинтові компресори, пневматичний інструмент, фарбопульти, системи фільтрації стисненого повітря й осушувачі.
Модельний ряд компресорів Аїрпрес широкий.
Таблиця нижче допоможе вибрати свій варіант компресора.
| Модель компресора |
Обсяг ресивера, л | Споживана потужність, кВт | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| H 215-6 | 6 | 1.1 | 10 |
| HL 360-50 | 58 | 1.8 | 38 |
| HL 310-25 | 24 | 1.5 | 27 |
| HL 375-100 | 100 | 2.2 | 67 |
| HLO 215/25 | 24 | 1.1 | 23 |
У наявності — компресора для різних сфер використання й багатьох виробників
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті та всі різновиди месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Купуючи компресор Airpress HL 325-50, Ви отримуєте надійний прилад, який можна використовувати в різних метою впродовж багатьох років.
Компанія Електромотор має великий асортимент продукції для різних сфер діяльності. Одним з основних напрямів є компресора. На сайті представлена лінійка промислового та побутового обладнання, різних виробників.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airpress |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 34 кг |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Висота | 730 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |