-7%48 103 ₴
44 735,79 ₴
Бойлер Drazice OKC 300 NTRR/SOL - накопичувальний водонагрівач непрямого нагріву може нагріти до 275 літрів води.
Drazice OKC 300 NTRR/SOL нагріває воду за допомогою геліосистеми, яка включає в себе інші компоненти як сонячні колектори, їх власники.
Drazice OKC 300 NTRR/SOL має поліуретанову теплоізоляцію в 50 мм, яка забезпечує мінімальні втрати тепла і економить електроенергію.
Подовжує термін експлуатації магнієвий анод з емальованим стальним баком.
Модель оснащена стаціонарним водонагрівачем з двома спіральними теплообмінниками.
Ви зможете провести додатковий нагрів через верхній теплообмінник з допомогою нагрівального елемента TJ 6/4“ і котла.
Робочий тиск гарячої води досягає 1 МПа.
Ви зможете нагріти воду за 25-33 хвилин при температурі 60/80 °C.
У разі виникнення водного каменю, накипу або осаду всередині бака ви можете провести роботи по їх усуненню завдяки сервісного люка.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKC 300 NTRR/SOL
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| Drazice OKC 100, 0.7м2 model 2016 | 50 кг | 100 л | 10 Бар |
| Drazice OKC160, 0.7м2 model 2016 | 77 кг | 120 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 200, 0.7м2 | 79 кг | 195 л | 10 Бар |
| Drazice OKCV 160 model 2016 | 69 кг | 160 л | 10 Бар |
| Drazice OKCV 200 | 69 кг | 200 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 160 NTR/BP | 82 кг | 155 л | 10 Бар |
| Бойлер Drazice OKC 250 NTR/HP | 119 кг | 250 л | 10 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Гарантія на бойлери Drazice становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 275 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 125 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1763 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 597 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |