-13%

3 384 ₴
2 944,08 ₴
Тример ART 24 - молодша модель в побутовій лінійці німецького бренду, розрахована для догляду за невеликим за площею газоном. Тример має невелику вагу і дуже зручний в експлуатації, модель працює від однофазної електромережі 220 Вольт.
Тример використовується для підстригання трави на газоні, підходить для зрізання невеликих бур'янів та кропиви. Найчастіше цю модель використовують на галявинах біля приватних будинків, на доріжках між будівлями, на невеликих футбольних полях і в будь-якому іншому місці, де є доступ до електричної мережі. Ширина стрижки за один прохід становить 24 див. Виробник встановив на тример електричний двигун з номінальною потужністю 400 Вт.
Посилання на тримери і мотокоси:
| Модель | Привід | Ширина косіння | Потужність | Вага |
|---|---|---|---|---|
| Тример Hecht 530 | Електричний | 30 см | 0.75 л. с. | 2.6 кг |
| Тример Hecht 630 | Електричний | 30 см | 0.82 л. с. | 2.8 кг |
| Bosch ART 24 | Електричний | 24 см | 0.54 л. с. | 2.8 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність двигуна | 0.54 к. с. |
| Тип | Тример |
| Максимальна ширина скошування | 240 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |