-13%



64 500 ₴
56 115 ₴
Слідкуйте за нашими відео оглядами на продукцію Master і шукайте акційні промокоды! Для наших клієнтів пропонується тільки ексклюзивний товар!
Ексклюзивну модель Master DH 26 успішно застосовують для осушення квартир, підвалів, складів та інших приміщень після їх затоплення. Агрегат обладнаний фірмовим гігростатом, таймером і надійним повітряним фільтром. Трубки випарника добре віддалені одна від одної, що запобігає їхньому забрудненню. Наявність спеціальної підставки гарантує високу стійкість осушувача в процесі експлуатації. Master DH 26 має повністю автоматичне керування. Максимальний потік повітря становить 350 м3/год. Комплектація моделі містить інструкцію, гарантійний талон і оригінальне заводське паковання. Телефонуйте вже сьогодні й отримайте оригінальний товар із великою вигідою! Замовляйте тільки в "Електромотор"!
Відома італійська компанія «Master» вже понад 50 років є беззаперечним лідером із виробництва мобільного теплового обладнання. Вона зареєстрована під брендом Dantherm Group і офіційно наявна в 13 країнах: Італії, Німеччині, Данії, Швеції, Норвегії, Росії тощо. На заводах виробляють сучасне обладнання з повним дотриманням європейських стандартів. Завдяки багаторічному досвіду та висококваліфікованим працівникам ця компанія здобула величезну довіру у своїх клієнтів, кількість яких стрімко зростає з кожним роком. На нашому сайті вам пропонується виключно нова продукція компанії «Master» з офіційною заводською гарантією!
Виділіть хвилинку та подивіться коротке відео на цю модель:
На цей товар пропонується офіційна гарантія, яка становить 12 місяців!
Топові осушувачі повітря Master регулярно оновлюються на нашому сайті:

Master DH 26 зроблений у міцному металевому корпусі, що гарантує його максимальну довговічність у роботі. В осушувачі передбачений контейнер для збирання конденсату, а також спеціальний індикатор, що сповіщає про наповнення. Міцні колеса та зручна ручка забезпечать повний комфорт під час транспортування.

Ця модель може похвалитися досить високою продуктивністю, яка досягає 26 л/добу. Діапазон робочої температури становить 0.5-35 градусів. Осушувач повітря Master DH 26 здатний працювати в безперервному режимі (24 години на добу) навіть у найскладніших умовах.

Купуючи моделі Master DH 26, ви забезпечуєте себе оригінальним товаром у повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками моторизованого обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте вже зараз і замовляйте, щоб отримати промолод на сезонну знижку!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 620 Вт |
| Продуктивність осушення | 27 л/добу |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Можливість під'єднання шланга для відведення конденсату | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Вбудований гігростат | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 35 % |
| Максимальна вологість | 99 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Вага | 36 кг |