-13%



87 500 ₴
76 125 ₴
На нашому YouTube-каналі можна знайти промокод на забійну знижку! Для своїх клієнтів ми пропонуємо тільки ексклюзивний товар!
Master DH 44 являє собою компактний пересувний пристрій для ефективного видалення вологи та конденсату. Наявність високоякісного повітряного фільтра дає змогу використовувати осушувач навіть у найбільш запилених приміщеннях. Удосконалена система авторозморожування допоможе швидко позбутися льоду на стінках випарника. Надійні колеса та ручка роблять переміщення осушувача Master DH 44 максимально легким. Найчастіше цю модель використовують у складах, архівах і продуктивних цехах об'ємом приблизно 615 м3. Замовляйте прямо зараз і не проґавте можливості отримати оригінальний товар із промокодом на знижку! Вартість не остаточна, телефонуйте!
Відома італійська компанія «Master» вже понад 50 років є беззаперечним лідером із виробництва мобільного теплового обладнання. Вона зареєстрована під брендом Dantherm Group і офіційно наявна в 13 країнах: Італії, Німеччині, Данії, Швеції, Норвегії, Росії тощо. На заводах виробляють сучасне обладнання з повним дотриманням європейських стандартів. Завдяки багаторічному досвіду та висококваліфікованим працівникам ця компанія здобула величезну довіру у своїх клієнтів, кількість яких стрімко зростає з кожним роком. На нашому сайті вам пропонується виключно нова продукція компанії «Master» з офіційною заводською гарантією!
Виділіть хвилинку та подивіться коротке відео на цю модель:
На цей товар пропонується офіційна гарантія, яка становить 12 місяців!
Топові осушувачі повітря Master регулярно оновлюються на нашому сайті:

Осушувач Master DH 44 має досить компактний і привабливий дизайн. Головною особливістю моделі є наявність нешкідливого для довкілля холодоагенту. Зручна робоча панель дає змогу відстежувати час роботи агрегата. Завдяки високій надійності та продуктивності Master DH 44 можна також використовувати для здачі в оренду.

Для мінімізації часу на злив конденсату, у конструкції Master DH 44 передбачений спеціальний збільшений бак. Під час його наповнення в пристрої спрацьовує індикатор і відбувається миттєве вимкнення. До осушувача можна також приєднати шланг для відведення конденсату, що неабияк полегшує процедуру спустошення бака.

Під час купівлі моделі Master DH 44 у нас, ви забезпечуєте себе на 100% оригінальним товаром у повній комплектації!
Ми співпрацюємо з тільки з надійними виробниками осушувачів повітря з усього світу. Вся продукція є сертифікованою!
Замовляйте прямо зараз! Наші менеджери завжди допоможуть вам із вибором і нададуть промокад на знижку!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Споживана потужність | 0.75 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 480 куб. м/мин |
| Частота струму | 50 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 3 |
| Довжина | 840 |
| Фільтр повітряного потоку, що виходить | True |
| Мінімальний рівень вологості | 35 % |
| Максимальний рівень вологості | 99 % |
| Напруга живлення | 220 В В |
| Продуктивність за вологовидаленням | 41 л./добу |