-13%


94 500 ₴
82 215 ₴
Слідкуйте за нашими відео оглядами на продукцію Master і шукайте акційні промокоды! Для наших клієнтів пропонується тільки ексклюзивний товар!
Master DHP 65 має чудовий баланс продуктивності та мобільності, що дає змогу виводити до 56 літрів води лише за 1 день! Це пристрій працює в класичному принцип з використанням конденсату та випарника. Наявність якісного гігростата дає змогу стабільно підтримувати необхідний рівень залишкової вологості. Максимальний потік повітря в 500 м3/год досягається завдяки високій потужності 780 Вт. У процесі роботи волога швидко конденсується у великий бак, який потім легко знімається. Master DHP 65 є найефективнішим під час виконання ремонтних, а також будівельних робіт. Телефонуйте вже сьогодні й отримайте оригінальний товар із великою вигідою! Замовляйте тільки в "Електромотор"!
Відома італійська компанія «Master» вже понад 50 років є беззаперечним лідером із виробництва мобільного теплового обладнання. Вона зареєстрована під брендом Dantherm Group і офіційно наявна в 13 країнах: Італії, Німеччині, Данії, Швеції, Норвегії, Росії тощо. На заводах виробляють сучасне обладнання з повним дотриманням європейських стандартів. Завдяки багаторічному досвіду та висококваліфікованим працівникам ця компанія здобула величезну довіру у своїх клієнтів, кількість яких стрімко зростає з кожним роком. На нашому сайті вам пропонується виключно нова продукція компанії «Master» з офіційною заводською гарантією!
Виділіть хвилинку та подивіться коротке відео на цю модель:
На цей товар пропонується офіційна гарантія, яка становить 12 місяців!
Топові осушувачі повітря Master регулярно оновлюються на нашому сайті:

Цей осушувач неймовірно простий у обслуговуванні та не створює проблем під час транспортування. Він виготовлений із високоякісних матеріалів, зокрема корпус розроблений із пластику, що набагато знижує вагу агрегату. Для автоматичного відведення конденсату можна також встановити водяну помпу.

Master DHP 65 досить потужний і призначений для роботи в найекстремальніших умовах. Ця модель не споживає багато електроенергії — лише 780 Вт. За одну годину роботи потік повітря становить 500 м3, що дає змогу агрегату швидко виводити вологу з приміщень до 167 м2.

Купуючи моделі Master DHP 65, ви забезпечуєте себе оригінальним товаром у повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками моторизованого обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте вже зараз і замовляйте, щоб отримати промолод на сезонну знижку!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Продуктивність осушення | 56 л/добу |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Вбудований гігростат | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 3 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 38 % |
| Максимальна вологість | 99 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 45 кг |