-13%



124 500 ₴
108 315 ₴
На нашому YouTube-каналі можна знайти промокод на забійну знижку! Для своїх клієнтів ми пропонуємо тільки ексклюзивний товар!
Master DH 92 застосовують для запобігання корозійним утворенню, зменшенню часу сушіння, а також для стабільної мінімізації вологості повітря. Якісна та витривала конструкція забезпечує максимальну довговічність навіть за інтенсивного використання. Покращена форма коліс гарантує легше перевезення осушувача об'єктом. Master DH 92 можна використовувати в найрізноманітніших сферах. Сюди належать будівництво, сільське господарство, велика промисловість, торгівлю тощо. Максимальний допустимий обсяг сильно затопленого приміщення для роботи становить 480 м3. Замовляйте прямо зараз і не проґавте можливості отримати оригінальний товар із промокодом на знижку! Вартість не остаточна, телефонуйте!
Відома італійська компанія «Master» вже понад 50 років є беззаперечним лідером із виробництва мобільного теплового обладнання. Вона зареєстрована під брендом Dantherm Group і офіційно наявна в 13 країнах: Італії, Німеччині, Данії, Швеції, Норвегії, Росії тощо. На заводах виробляють сучасне обладнання з повним дотриманням європейських стандартів. Завдяки багаторічному досвіду та висококваліфікованим працівникам ця компанія здобула величезну довіру у своїх клієнтів, кількість яких стрімко зростає з кожним роком. На нашому сайті вам пропонується виключно нова продукція компанії «Master» з офіційною заводською гарантією!
Виділіть хвилинку та подивіться коротке відео на цю модель:
На цей товар пропонується офіційна гарантія, яка становить 12 місяців!
Топові осушувачі повітря Master регулярно оновлюються на нашому сайті:

Наявність зручної ручки дає змогу легко експлуатувати й перевозити агрегат. На робочій панелі розташовані всі необхідні елементи керування, що робить використання Master DH 92 максимально комфортним. Для максимальної стійкості розробники доповнили модель спеціальною підставкою.

Висока потужність Master DH 92 дає змогу розраховувати на максимальний потік повітря до 1200 м3. Допустимий діапазон температур у процесі роботи становить 0.5-35 °C. Також модель обладнана автоматичною системою відтавання для роботи за низьких температур.

Купуючи моделі Master DH 92 у нас, ви забезпечуєте себе на 100% оригінальним товаром у повній комплектації!
Ми співпрацюємо з тільки з надійними виробниками осушувачів повітря з усього світу. Вся продукція є сертифікованою!
Замовляйте прямо зараз! Наші менеджери завжди допоможуть вам із вибором і нададуть промокад на знижку!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність осушення | 80 л/добу |
| Бак для конденсату | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Повітряний фільтр | Так |
| Вбудований гігростат | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 35 % |
| Максимальна вологість | 95 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1035 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 76 кг |