-13%


92 500 ₴
80 475 ₴
Слідкуйте за найкращими новинками електроінструменів на нашому YouTube-каналі і шукайте акційні промокоды! Ми пропонуємо тільки ексклюзивний товар!
Сучасна модель осушувача Master DH 62 ідеально підійде для видалення зайвої вологи в приміщеннях, площа яких не перевищує 46 м2. Агрегат виготовлений у зносостійкому металевому корпусі, що гарантує високу міцність упродовж усього терміну експлуатації. У ньому передбачений спеціальний контейнер з індикатором наповнення для відведення конденсату. Master DH 62 потішить вас високою продуктивністю, яка здатна досягати 52 літрів на добу. У комплекті з моделлю покупець також отримує: заводське паковання, інструкцію з експлуатації та гарантійний талон. Замовляйте вже сьогодні й отримуйте промокад на сезонну знижку! Купувати в нас завжди вигідно, просто зателефонуйте та переконайтеся в цьому!
Відома італійська компанія «Master» вже понад 50 років є беззаперечним лідером із виробництва мобільного теплового обладнання. Вона зареєстрована під брендом Dantherm Group і офіційно наявна в 13 країнах: Італії, Німеччині, Данії, Швеції, Норвегії, Росії тощо. На заводах виробляють сучасне обладнання з повним дотриманням європейських стандартів. Завдяки багаторічному досвіду та висококваліфікованим працівникам ця компанія здобула величезну довіру у своїх клієнтів, кількість яких стрімко зростає з кожним роком. На нашому сайті вам пропонується виключно нова продукція компанії «Master» з офіційною заводською гарантією!
Виділіть хвилинку та подивіться коротке відео на цю модель:
На цей товар пропонується офіційна гарантія, яка становить 12 місяців!
Топові осушувачі повітря Master регулярно оновлюються на нашому сайті:

На корпусі агрегата є гігростат, який забезпечить стабільну підтримку необхідного рівня вологості. Трубочки випарника добре віддалені одна від одної, що виключає швидке забруднення. Максимальна надійність встановлення досягається завдяки наявності додаткової підставки.

Master DH 62 має автоматичне керування й не викликає проблем у разі тривалого використання. Температурний діапазон у процесі роботи становить 3-35 градусів. Максимальний потік повітря — 480 м3/год. Цей осушувач здатний ефективно працювати 24 години на добу.

Забезпечивши модель осушувача Master DH 62 у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з офіційною гарантією на 1 рік!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками вентиляторів і осушувачів повітря з усього світу. Вся продукція є сертифікованою!
Замовляйте прямо зараз і отримуйте промокад на сезонну знижку! Телефонуйте, ми допоможемо вам із вибором!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Споживана потужність | 0.99 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 840 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 480 куб. м/мин |
| Частота струму | 50 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 3 |
| Довжина | 590 |
| Фільтр повітряного потоку, що виходить | True |
| Мінімальний рівень вологості | 35 % |
| Максимальний рівень вологості | 99 % |
| Напруга живлення | 220 В В |
| Продуктивність за вологовидаленням | 52 л./добу |