-7%19 432,22 ₴
18 071,96 ₴
Бойлер Drazice OKHE ONE 50 - пристрій, який швидко нагріває воду за допомогою концепції двох ємностей.
Drazice OKHE ONE 50 накопичувальний водонагрівач зі сталевим емальованим баком. Модель має плоску форму і глибину 300 мм.
Ви зможете встановити бойлер над ванною завдяки електроізоляційної захисту IP 44.
Сталевий кожух покритий білим лаком на порошковий основі і закриває бак з зовнішньої сторони.
Магнієвий анод і електронагрівальний елемент, який закріплений на оглядовому люку, захищають резервуар від корозії.
Допомагає знизити втрати тепла шар поліуретанової піни.
Бак встановлюється вертикально і не займає багато місця.
Об'єм резервуара пристрою складає 50 літрів.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKHE ONE 50
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| Drazice OKC 160 NTR/BP | 82 кг | 155 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 500 NTR/BP | 120 кг | 500 л | 6 Бар |
| Drazice OKC 300 NTR/BP | 108 кг | 296 л | 10 Бар |
| Drazice OKHE 125 Smart | 45 кг | 125 л | 6 Бар |
| Drazice OKCE 500 S/1 MPa | 121 кг | 500 л | 10 Бар |
| Drazice OKCEV 160 model 2016 | 54 кг | 42 л | 6 Бар |
| Drazice OKCE 200S | 68 кг | 200 л | 6 Бар |
| Drazice OKHE ONE 30 | 22 кг | 30 л | 6 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Гарантія на бойлери Drazice становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |