




29 201 ₴
Компресор SIGMA 7044151 — двоциліндрова модель із ремінним приводом. Компресор має дві невеликі колеса та ручку, завдяки цьому чудово транспортується. Компресор виготовляється в Китаї.
Компресор використовується для нагнітання повітря під тиском, дає змогу забезпечити роботу пневматичного обладнання. Найчастіше використовується в майстернях, СТО, на виробництві та будівельних майданчиках. Обладнується електричним двигуном із номінальною потужністю 2500 Вт, дає змогу забезпечити продуктивність на рівні 396 л/хв за максимального робочого тиску на 10 барів.
Міцний ресивер. Горизонтальний ресивер зроблений із металу, його поверхня пофарбована. Номінальний об'єм ресивера становить 100 літрів.
Швидкі конектори. Встановлено два швидкі конектори 1/4", вони зроблені з міцного сплаву латуні та не схильні до впливу корозії.
Компанія SIGMA була заснована ще 1994 року в Україні. На сьогодні під торговою маркою бренда на ринок випускаються бензинові генератори, насосне та сантехнічне обладнання, різний ручний інструмент і інша продукція. Усі товари виробляються в Китаї. Продукція компанії має непогану якість, водночас пропонується за дуже привабливими цінами на ринку.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.396 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 67.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 1090 мм |
| Висота | 860 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |