-35%45 993,40 ₴
29 895,70 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | DAB |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 11.2 м |
| Пропускна здатність | 9.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 7.5 кг |
| Стан | Новий |