-16%



20 383 ₴
17 121,72 ₴
Циркуляційний насос "NPO" 1VP-DN40 може використовуватися для перекачування чистої води та схожих із водою основним фізичним і хімічним показниками рідин. Максимальний діаметр сторонніх частинок у перекачуваній рідині не має перевищувати 0.2 мм.
Циркуляційний насос використовується в складі наявних систем кондиціонування, опалення, а також гарячого та холодного водопостачання. Можливе також використання в промислових установках, які застосовуються для перекачування неагресивних хімічних рідин. Максимальна продуктивність — 15.5 м3/год. Максимальний напір — 16 метрів.
Електричний двигун. Виробник встановив на насосі асинхронний двополюсний електричний двигун із потужністю 1 кВт.
Конструктивні особливості. Насос вертикальний моноблокового типу, водночас має одне робоче колесо, яке встановлене на вал електричного двигуна.
Бренд NPO є частиною компанії Sprut, яка спеціалізується на виробництві широкого асортименту насосного обладнання як для побутового, так і для промислового застосування. Цей бренд пропонує різноманітні насоси, що відповідають найрізноманітнішим потребам клієнтів. Від насосів для побутового використання до високотехнологічного обладнання для промислових цілей — в асортименті бренда NPO ви знайдете ідеальне рішення для будь-яких завдань.
Більшість насосів бренда NPO виробляються на сучасних заводах у Китаї, де використовуються передові технології та високоякісні матеріали. Це забезпечує надійність і ефективність продукції, що відповідає найвищим стандартам якості. Кожен насос проходить суворий контроль якості, щоб гарантувати його надійну роботу та довгий термін експлуатації.
Купуючи насоси під брендом NPO, ви можете бути впевнені в якості та надійності продукції, оскільки на них поширюється офіційна гарантія від виробника, яка становить 24 місяці. Це забезпечує вам додатковий захист і впевненість у обладнанні.
Бренд NPO від компанії Sprut — це гарантія високої якості, надійності та ефективності насосного обладнання. Купуючи продукцію цього бренда, ви отримуєте надійного партнера для забезпечення вашої побутової або промислової потреби в перекачуванні рідин.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | NPO |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 16 м |
| Пропускна здатність | 15.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Вага | 26.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |