






2 649 ₴
Ryobi ONE+ R18PI-0 – автомобільний компресор, за допомогою якого можна легко накачати камеру автомобіля або велосипеда, надути човен, матрац, м'яч і інші схожі вироби. Інструмент характеризується високою якістю використовуваних при виготовленні матеріалів, надзвичайно простий в експлуатації.
Комплектація:
- Акумуляторний компресор;
- голка для м'ячів;
- адаптер;
- циліндричний і конічний адаптер;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
З чого починалася ця торгова марка Ryobi - торгова марка Techtronic Industries (TTI), ТТай - це безперечний лідер світового значення. Компанія починає свою історію з далекого 1943 року – тоді бренд Ryobi виник на Японському ринку, як виробник якісного литва для японської промисловості. Ryobi - це якісний професійний інструмент. Вважається другою лінійкою у проф інстументов Milwaukee Продукцію Ryobi розробляють , кращі світові фахівці в напрямку інтсрумент і садової техніки.
Компанія Ryobi Limited – величезна міжнародна компанія , включає на момент 2020 року 16 дочірніх представництв , Ryobi здійснює офіційні поставки в 150 країн, у тому числі в перелік цих країн входить Україну.

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ Ryobi ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент Ryobi
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Ryobi
На кожен інструмент Ryobi з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 24 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автостоп | Немає |
| Бренд | Ryobi |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 240 мм |
| Гарантія | 36 місяців місяців |
| Датчик тиску/манометр | стрілочний |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина шланга | 0.5 м |
| Захист від перевантажень | Немає |
| Кількість акумуляторів | немає в комплекті |
| Максимальний тиск | 10.3 бар МПа |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Напруга акумулятору | Вісімнадцять |
| Живлення | акумуляторний |
| Продуктивність компресора | 16 л/хв литр/мин |
| Країна походження | Японія |
| Тип | однопоршневий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 85 мм |
| Шланг | Прямий мм |