




56 017 ₴
Компресор SIGMA 7044711 — трьохциліндрова модель із ремінним приводом. Компресор має дві невеликі колеса та ручку, завдяки цьому чудово транспортується. Компресор виготовляється в Китаї.
Компресор використовується для нагнітання повітря під тиском, дає змогу забезпечити роботу пневматичного обладнання. Найчастіше використовується в майстернях, СТО, на виробництві та будівельних майданчиках. Обладнується електричним двигуном із номінальною потужністю на 3000 Вт, дає змогу забезпечити продуктивність на рівні 610 л/хв, за максимального робочого тиску на 10 барів. Працює від елетромережі 380 Вольт.
Міцний ресивер. Горизонтальний ресивер зроблений із металу, його поверхня пофарбована. Номінальний об'єм ресивера становить 135 літрів.
Магнітний пускач. Компресор обладнується магнітним пускачем, також є блок для контролю й захисту електричного двигуна.
Компанія SIGMA була заснована ще 1994 року в Україні. На сьогодні під торговою маркою бренда на ринок випускаються бензинові генератори, насосне та сантехнічне обладнання, різний ручний інструмент і інша продукція. Усі товари виробляються в Китаї. Продукція компанії має непогану якість, водночас пропонується за дуже привабливими цінами на ринку.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.61 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 135 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 117.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1220 мм |
| Висота | 910 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |