




3 499 ₴
Верстак Holzkraft UWT 3200 призначений для використання з найрізноманітнішими верстатами та пилами, які використовуються в деревообробленні. Має міцну та надійну конструкцію.
Верстак використовується насамперед на виробництві, у різних майстернях і гаражах. Він необхідний для стаціонарного встановлення деревообробного верстата, або ж стрічкових пил і шліфувальних верстатів. Робоча довжина верстата може регулюватися від 1600 до 2400 мм. Максимальна вантажність до 225 кг включно.
Легкий монтаж. Монтаж і регулювання верстака може проводитися без використання додаткових інструметів.
Складані ніжки. Використання складаних ніжок дає змогу заощадити місце під час складання та зберігання верстака.
Компанія Holzkraft — провідний виробник зі світовим ім'ям, який спеціалізується на розробленні та випуску високоякісного деревообробного обладнання. Обладнання Holzkraft задовольнить потреби найрізноманітніших користувачів: від учнів у школах і проф. училищах, до професіоналів у деревообробній промисловості. Широкий асортимент інструменту представлений стрічковими пилками, токарними та фрезерними верстатами, комбінованими багатофункціональними пристроями. Всі верстати Холкрафт проходять ретельний контроль якості та безпеки, продукція сертифікована та відповідає найвищим міжнародним стандартам. Простота керування й експлуатації, а також багатофункціональність роблять обладнання Holzkraft популярним і широко потрібним.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOLZKRAFT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Комплектуюче |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип верстака | Бестумбовий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 30 кг |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 1600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на стільницю | 225 кг |