



42 000 ₴
Компресор Matari M550E40-3 - досить продуктивна модель для професійного використання, має збільшений за обсягом ресивер. Джерелом живлення даного пристрою слугує трифазна електрична мережа з робочою напругою 380 Вольт.
Компресор дозволяє подавати стиснене повітря під тиском, це дає можливість підключати до нього зовнішні пневматичні інструменти, піскоструй або ж проводити фарбування будь-яких поверхонь. 4 вихідні коннектора дозволяють підключити до компресора аналогічну кількість приладів чи інструментів одночасно. НА компресорі встановлений електричний двигун з номінальною потужністю 4 кВт, він забезпечує продуктивність на виході на рівні 550 л/хв.
Посилання на компресори:
| Модель | Обсяг ресивера | Споживана потужність | Продуктивність | Вага |
|---|---|---|---|---|
| Matari M340C22-3 | 100 л | 2.2 кВт | 340 л/хв | 79 кг |
| Matari M405D30-3 | 200 л | 3 кВт | 405 л/хв | 155 кг |
| Matari M550C40-3 | 100 л | 4 кВт | 550 л/хв | 120 кг |
| Matari M550E40-3 | 270 л | 4 кВт | 550 л/хв | 167 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 167 кг |
| Продуктивність | 0.55 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 270 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 1340 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |