


6 499 ₴
Компресор EnerSol ES-AC180-50-1 - побутова модель належить до серії виробника "Basic". Компресор даного типу розрахований на нечасте використання в побуті або в невеликих майстерень. Для роботи компресора його необхідно підключити до однофазної електромережі з напругою 220 Вольт.
Компресор даного типу призначений для дуже інтенсивного використання, найчастіше застосовується в гаражах, майстернях, станціях технічного обслуговування, на різних дрібних підприємствах. Використовуючи компресор можна проводити очищення різних деталей і поверхонь від пилу, проводити фарбування, так само компресор необхідний для роботи пневматичних інструментів. Модель оснащується ресивером об'ємом 50 літрів.
Посилання на компресори:
| Модель | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|
| EnerSol ES-AC180-25-1 | 1 | 1.5 кВт | 180 л/хв | 25 л |
| EnerSol ES-AC180-50-1 | 1 | 1.5 кВт | 180 л/хв | 50 л |
| EnerSol ES-АС200-25-1 | 1 | 1.8 кВт | 200 л/хв | 25 л |
| EnerSol ES-АС200-50-1 | 1 | 1.8 кВт | 200 л/хв | 50 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 29 кг |
| Продуктивність | 0.18 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Виробник | EnerSol |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |