
6 195 ₴
Компресор Sturm AC9309OL — компактна модель із невеликим горизонтальним ресивером. Компресор має прямий привод, обладнується двома циліндрами. Виробляється в Китаї.
Компресор може використовуватися спільно з різним пневматичним обладнанням і пневматичними інструментами. Продуктивність компресора становить 120 л/хв, водночас він обладнується ресивером об'ємом 9 літрів. Споживана потужність компресора становить 750 Вт, він працює від однофазної електромережі з напругою 220 вольтів.
Безоливна конструкція. Безоливна конструкція компресора більше підходить для нечастотного використання, але вимагає простішого обслуговування.
Легке транспортування. Невелика вага (14 кг) і зручна ручка дають змогу переносити компресор навіть у руках користувача.
Виробник Sturm є німецьким виробником, виробничі потужності розташовані в Китаї. Продукція цієї компанії вже понад 10 років завойовує довіру та авторитет на нашому ринку. Пристрої Sturm виготовляються з урахуванням усіх сучасних технологій і європейських стандартів безпеки. Близько 10 категорій товаром із суворим контролем виробництва. Німецька якість за народну ціну На цей момент продукція Sturm успішно реалізується в багатьох країнах Європи, зокрема й в Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.12 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 9 л |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |